Carmelia OTS - projekt OTS'a

Zapraszam.


#1 2008-04-19 17:55:31

marina666

Gość

Update

W tym temacie możemy pisać propozycje na Update Otsa. Może któryś z GM weźmie pod uwage ten wątek? Moim pomysłem byłoby dodanie nowych terenów i expowisk, bo co to są 3 miasta? A exp~ z demonami w poblizu owych miast? Demony w Nature Tombie - zajete, Demony na Hellu - zajęte, Demon pod Nargor - zajęty. Niektórym nie chce się wydawać kasy na popłynięcie na pustynie dla demon huntu! Liczę na wasze propozycje.

 

#2 2008-04-19 18:04:58

STALKER

Gość

Re: Update

Nie martw się Podobno w najbliższych update'ach mają zostać dodane nowe tereny.
@topic:
Mogliby wreszcie zrobić coś z dżunglą. Jest średniej wielkości, a i tak można dojść do połowy, bo po drugiej stronie rzeki czai się masa Dzikich Os! Niektórzy nie mają siły by pokonywać tyle JW na raz. Mogliby zamiast robić ciągle nowe góry w dżungli zająć się chociażby miastem w dżungli bo malutkie domki i schron przy statku to za mało. Niektórzy chcieliby mieszkać w dżungli. No i oczywiście dodać addonera w serpent bo niektórym nie chce się iść do Falcorii/Nargoru żeby dostać addon. A po drodze i tak jest ryzyko spotkania Spirit of Swamp co dla nowicjuszy mogłobybyć baaardzo nieprzyjemne. PzDr, StAlKeR

 

#3 2008-04-19 19:01:56

STALKER

Gość

Re: Update

Już skonsultowałem się z GODem Aero. Zdradził mi że wiosenny update będzie dotyczył zmian w lootach/dmg potworów, oraz dodadzą nowe elfickie miasto - Elventopia - Na prawo od serpent. Natomiast w letnim update mają zostać dodane "Nieznane Lądy". Podobno ma to być coś jak Atlanta tylko na północy. No i chcą zrobić na Atlancie osade <jupi>. Zawsze mnie denerwowało że trzebabyło wydawać kasę w obie strony (z Atlanty i na Atlante). A teraz przeniosę się do nowej osady i zostane tam Aby się więcej dowiedzieć piszcie do GOD'a Exevossa, bo GOD Aero usunął gg. Jego numer gg: 9359900

 

#4 2008-04-20 20:03:11

De'Layla

Gość

Re: Update

Przedewszystkim coś dla rooka! Np. Dla mnie nie ma już questów Mogliby dodać bo taki największy lvl na rooq nie ma nic do roboty... Pewnie zaraz powiecie "To wyjdz na maina". Otóż nie... Rookgaard to mój dom nawet na OTS. Sprzeciwiam się wszelkim komentarzom typu "idzi na mejna!1 mas bajco duszy lefel!1". Proponowałabym:
Minipustynię na rooku, bo taki Warrior Desert, który ciągnie się przez najwyżej 20 kratek nie jest pustynią -.- Na powierzchni znajdowałyby się liony, craby i pare respów scorpiona/scaraba dla urozmaicenia terenu. Co do podziemi... Na pewno nie tomb. Dwa tomby na rooq byłyby troszeczke przesadą, zwłaszcza że Rookgaard Tomb jest większy niz Warrior Desert. Mogli by zrobić zwykłe tunele, w których znajdowałyby się roty, slimy, larwy, poison spidery, scaraby i tak jak na mainie w nature tombie jest z demonami takie komnaty powinno sie zrobic w Rookgaard Tombie z Fire Devilami/Ancient Scarabami. Pustynia nazywała by się Rookgaard Desert.
Nie zaprzeczyłabym, gdyby powiększono TROCHE (bo jest dosc duza) lodowa rownine Rookgaardu i dodali na niej kilka respów tego slabszego Crystal Spidera (chyba Lodowy Potwór/Lodowa Bestia).
Fajnie również by było widzieć Lodowego Smoka na jego wzgórzu! Bo od czego nosi nazwe? Tak, wiem jest schowany, ale mogliby zrobić jeszcze ze 2 :]
No i najwiekszy problem rookstayerow... GDZIE BIĆ LEVEL? Ostatnio na rooku roi się od rookstayerów i expowiska są zajęte. Możnaby ofc. poexpić na Rook Voc Quescie, ale po co? Mało tam potworów! Więcej expowisk. Mam kilka pomysłów, więc prosze skonsultować się ze mną na gg (GOD zna)
I jak już mówiłam quest dla 250+lvli! Bo ja nie mam nic do roboty! Quest na np. MPA/Soft Boots? Jak juz mówiłam więcej pomysłów GOD ze mną na gg przedyskutuje...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jinchuurikiteam.pun.pl www.przelecz.pun.pl www.tirup.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.kareena-kapoor.pun.pl